Tüm Kategoriler
EN

Kalite Departmanının Tanıtımı

"Kalite bir işletmenin can damarıdır." Nuoz, kuruluşundan bu yana "Teknoloji değeri yaratır, Meslek kaliteyi garanti eder" ilkesini temel Kurumsal yönetim politikası olarak benimsemiştir. Şirketin kuruluşunun başlangıcında bir kalite yönetim departmanı kurulmuştur. Bu departman esas olarak şirketin ürün kalite yönetim sisteminin kurulması, ürün standart yönetimi, proses denetimi, yarı mamul ve mamul, prosesler arası ham ve yardımcı malzeme ve ürünlerin muayenesi ve belirlenmesi, fiziksel ve kimyasal muayeneler, mikrobiyolojik kontrollerden sorumludur. muayeneler, yüksek performanslı sıvı kromatografi analitik muayeneleri, gaz kromatografisi Analiz ve muayene vb., Nuoz tarafından üretilen her ürün partisinin, insan sağlığına fayda sağlayan ulusal standartları ve müşterilerin ilgili gereksinimlerini %100 karşılamasını sağlar.

Şu anda, departmandaki müfettişlerin tümü üniversite diplomasına sahip ve kimyasal müfettişler, gıda müfettişleri, mikrobiyal fermantasyon işçileri vb. gibi ilgili denetim sertifikalarına sahipler. Departman başkanının önderliğinde, denetlenen ürünlerin geçiş oranı ulaşıyor. NLT98%.

Kalite Yönetim Departmanı'nın tüm üyeleri kalite denetçisi olarak sorumluluk ve yükümlülüklerini titizlikle yerine getirir. Firma öncülüğünde sıkı bir kalite güvence ve kaliteli hizmet takip sistemi kurmuş, ileri kalite yönetim yöntemlerini bilimsel ve etkin bir şekilde öğrenmiş ve kendilerini sürekli geliştirmişlerdir. Müşterilerin çeşitlendirilmiş ve çeşitlendirilmiş kalite kontrol ihtiyaçlarını karşılayın.

Sıcak kategoriler