Tüm Kategoriler
EN

   

Hunan Nuoz Biological Technology Co., Ltd., sağlıklı bitki özlerinin araştırılması, üretimi ve satışına odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Dünyanın önde gelen ginseng özü, schisandra özü ve biberiye özü tedarikçisidir.

Fabrika, toplam inşaat alanı 10,000 metrekareden fazla olan güzel Yiyang Zijiang Nehri - Changchun Ekonomik Kalkınma Bölgesi'nde yer almaktadır. Şu anda, yıllık 500 tondan fazla üretim kapasitesine sahip birden fazla bitki özü üretim hattına sahiptir.

Kalite bir işletmenin can damarıdır. "Teknoloji Değer Yaratır, Profesyonel Döküm Kalitesi" ana iş politikası ile Nuoz, sıkı bir kalite güvencesi ve kaliteli hizmet takip sistemi kurmuştur. FDA, FSSC22000, ISO22000 (HACCP), KOSHER, HALAL, SC, ORGANİK ve diğer uluslararası yetkili sertifikaları geçmiştir. Nuoz Biotech, Çin'de biberiye organik sertifikası alan ilk şirkettir.

Kaliteyi daha iyi kontrol etmek ve ürünlerin izlenebilirliğini gerçekleştirmek için. Nuoz Biotech, bir dizi TCM plantasyonunu ziyaret etti ve çeşitli Çin ilaçlarının büyüme alışkanlıklarını araştırdı. Nuoz, Hunan'da organik bir biberiye üssü ve Jilin'de organik bir schisandra üssü kurdu. 1,000 hektardan fazla biberiye dikim üssü ve 4,000 hektardan fazla schisandra dikim üssü kuruldu.

Nuoz Biotech, bitki özlerindeki pestisitlerin, plastikleştiricilerin, ağır metallerin ve PAH'ların ve diğer zararlı kalıntıların kapsamlı çözümüne odaklanarak tüm insanlık için güvenli, sağlıklı ve doğal ürünler sunar.

Sıcak kategoriler